Słaby mecz

Słabe spotkanie naszych. GKS Głuchów na własnym boisku przegrał aż 2:4 z Iskrą Babsk. To goście częściej dominowali, co przekładało się na skuteczne akcje. Gole dla nas zdobyli Sebastian Nezdropa 58' (asysta Piotra Sobieszka) i Michał Maciejewski 81'. Ten drugi zmarnował rzut karny, co mogło zmienić wynik. Nasz trener ocenił spotkanie: "Bardzo słaby mecz. Jeśli piłkarze będą odchodzili z drużyny w czasie sezonu, to nie osiągniemy dobrych wyników i nie będziemy mogli myśleć o awansie w najbliższych latach. Cała nadzieja w juniorach i może dzięki nim osiągniemy więcej". Skład GKS-u:

Sujka - nieznany (?? Lesiak), Gutkowski, Dyśko, Kordala - nieznany, Kleczko, Janik, Sobieszek - Nezdropa, Maciejewski